Satsbord i rotfanér

289780

SATSBORD, 3 dlr., 1900-tal, rotfanér, kontursågad sarg, lätt svängda ben, maxhöjd ca 56, 47x35,5 cm

Fanérskador, slitage

Rum 4

Satsbord i rotfanér

Budhistorik (12 bud)
1666821
950
1657808
900
1666820
850
1657808
1666818
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.