Carl Johansson oljemålning

289775

JOHANSSON, Carl (1863-1944): Norrlandsmotiv, signerad och daterad Carl Johansson 96, olja på duk, ca 31x60 cm

Något vågig duk

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Carl Johansson oljemålning

Budhistorik (31 bud)
1666265
11 000
1666260
10 500
1666255
10 000
1666247
9 800
1666254
9 800

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.