Arvid Johansson olja

289755

JOHANSSON, Arvid (1862-1923): Fiskebåt i solnedgång, signerad, olja på duk, 61,5x91 cm.

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 12

Arvid Johansson olja

Budhistorik (23 bud)
1668294
4 600
1668290
4 400
1668288
4 200
1668283
1668282
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.