Axel Peter Prytz

289753

PETER, Axel (1863-1942): Porträtt av Godsägare Lars G Prytz (1877-1916), signerad Ax. Peter, olja på duk, 69x59 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Axel Peter Prytz

Budhistorik (6 bud)
1664558
1664557
900
1664520
450
1664519
1663941

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.