Hänge 18 k guld

289708

HÄNGE, 18 k guld, fasetterad kvartssten, höjd inkl. ögla 5 cm

Sten med nagg och repor

Guld/Smycken

Kundcenter

Hänge 18 k guld

Budhistorik (3 bud)

1661960
1661958
1656766

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.