Pieter Neefs hans krets oljemålning

289674

PIETER NEEFS, hans krets (1600-tal): Kyrkointeriör, bär signatur, olja på pannå, 39x52 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (12 bud)
1668010
4 600
1668005
4 400
1667488
4 200
1666733
1666732
3 200

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.