Allan Wallberg bronsskulptur

289646

ALLAN WALLBERG (1909-1974): Same med benen i kors, signerad och daterad Allan Wallberg -54, brons, höjd inklusive träsockel ca 23 cm

Konst, Skulpturer

Monter 27

Allan Wallberg bronsskulptur

Budhistorik (22 bud)
1702870
2 600
1702755
2 400
1701778
1702307
1701778
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.