Oljemålning England 1700-tal

289645

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1700-talets slut): Flodlandskap med stadbild, olja på duk dublerad, 101x126 cm

Ej ramad

Konst, Äldre måleri

Rum 7

Oljemålning England 1700-tal

Budhistorik (32 bud)
1673456
14 000
1673455
13 500
1673444
13 000
1673452
13 000
1673444
12 500

Slutpris SEK:
14 000
1 351 EUR, 1 534 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.