Oljemålning 1800 efter Boucher

289641

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), efter Boucher: Venus, olja på duk uppfodrad, 69x55 cm

Smärre hål

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (8 bud)
1672470
3 400
1667804
3 200
1667803
1665321
850
1661385

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.