Oljemålning Holland 1800-tal

289639

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holland 1800-tal): Kustlandskap med figurer och segelfartyg, olja på duk uppfodrad, 41x59 cm

Smärre hål, lagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 8

Oljemålning Holland 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
1672897
2 800
1672892
2 400
1672890
1672887
1 600
1672884

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.