Oljemålning Italien 1700-tal

289638

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR ( Italien 1700-tal): Änglar omgivna av blomstergirland, olja på duk uppfodrad, 63x47 cm

Hål, lagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Oljemålning Italien 1700-tal

Budhistorik (16 bud)
1672299
3 800
1672302
3 600
1672299
3 400
1672300
3 200
1672299

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.