Oljemålning efter Tiziano Vecello

289635

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-ta), efter Tiziano Vecello: Maria Magdalena, olja på duk, 76x83 cm
Historik: Originalet i Ermitaget, Sankt Peterbourg

Krackelyr

Konst, Äldre måleri

Rum 8

Budhistorik (14 bud)
1673128
6 400
1667020
6 200
1673126
6 000
1667020
5 800
1673125
5 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.