Bordsdekoration Ryssland

289575

BORDSDEKORATION, björn i förgylld brons på stomme i solid malakit, 1900-tal, Ryssland, höjd 12, längd 22 cm

Metall, Diverse

Monter 4

Bordsdekoration Ryssland

Budhistorik (17 bud)
1673581
6 200
1673587
6 000
1673581
5 800
1673585
5 600
1673581
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.