Buddha Thailand

289558

BUDDHA, Thailand, 1800-tal, guldlackerad brons, höjd 16,5 cm.

slitage, skador

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 5

Buddha Thailand

Budhistorik (9 bud)
1675115
1 400
1673931
1 300
1668927
1666747
1666746
500

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.