Tazza 1800-tal

289553

TAZZA, 1800-tal, serpentinsten, svarvad med tandade kanter, höjd 22, diameter 33 cm

smärre nagg

Diverse

Monter 4

Tazza 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
1672743
8 000
1672271
7 600
1672125
7 400
1672123
6 200
1669025
3 200

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.