Liggande lejon 1800-tal marmor

289551

LIGGANDE LEJON, 1 par, 1800-tal, marmor, längd 24,5-23,5 cm

lagningar, nagg

Diverse

Monter 4

Budhistorik (6 bud)
1672356
1671917
3 400
1670625
2 600
1667771
1665141

Slutpris SEK:
411 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.