F. Bonheur olja

289542

F. BONHEUR (Frankrike, 1800-talets andra hälft): Pastoralt landskap, signerad Ferd. Bonheur, olja på duk, 22x41 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

F. Bonheur olja

Budhistorik (8 bud)
1667627
1667624
3 200
1665299
1664174
500
1661284
450

Slutpris SEK:
411 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.