Carl Johansson landskap med vattendrag

289497

JOHANSSON, Carl (1863-1944): Landskap med vattendrag, signerad Carl Johansson och otydligt daterad, olja på duk, 32,5 x 47,5 cm, sannolikt utförd 1893

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Budhistorik (8 bud)
1666216
4 800
1665676
4 400
1664528
1657155
3 600
1657007

Slutpris SEK:
4 800
493 EUR, 562 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.