Seth Martin, oljemålning

289460

MARTIN, Seth Roland (1886-1925): Änder över sjö, signerad och daterad Seth Martin 1920, olja på duk, 53x72 cm

Rum 3

Seth Martin, oljemålning

Budhistorik (26 bud)
1666712
1666680
1666710
1 900
1666680
1 800
1666709
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.