Orientmatta

289387

ORIENTMATTA, västpersisk, kelim, semiantik, ca 1950-tal, ca 237x152 cm

Äldre lagning med en mindre färgblödning

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta

Budhistorik (14 bud)
1667135
1 800
1666688
1 700
1666489
1 600
1666687
1666489
1 400

Slutpris SEK:
1 800
185 EUR, 211 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.