Dawid c-print

289274

DAWID, Björn Davidsson (född 1949): c-print, signerad, daterad och numrerad verso Dawid 2012 2/25, bildyta 24x37 cm

Konst, Fotografi

Monter 11

Dawid c-print

Budhistorik (4 bud)

1673648
850
1668085
1664779
750
1664264
500

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.