Bing tågvagnar spår 1

289270

BING TÅGVAGNAR, 2 st, spår 1, 1900-1930-tal, brun person/bagagevagn, brun sovvagn inredd med bänkar, längd ca 34,5 vardera

Sovvagnen saknar en bumpert, skador, delar saknar

Leksaker, Diverse

Monter 18

Bing tågvagnar spår 1

Budhistorik (7 bud)
1712200
750
1712190
600
1707628
550
1702822
500
1702820
450

Slutpris SEK:
750
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.