Helmer Osslund

289268

OSSLUND, Helmer (1866-1938): Landskapsmotiv, signerad Helmer Osslund, olja på papp-pannå, 34x43 cm

Veck, något bucklig

Kundcenter

Helmer Osslund

Budhistorik (8 bud)
1663834
6 200
1663833
1 700
1663832
1 600
1663831
1661917
1 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.