Lena Cronqvist Mamma i hinken

289256

CRONQVIST, Lena (född 1938): "Mamma i hinken", signerad Lena Cronqvist, 16/25, etsning, 21x24,5 cm

Rum 3

Lena Cronqvist Mamma i hinken

Budhistorik (6 bud)
1667104
2 800
1675261
2 600
1667104
2 400
1671850
1667104

Slutpris SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.