Ragnar Person På kuskbänken

289086

PERSON, Ragnar (1905-1993): Figurer på kuskbänk, signerad RP -41, a tergo signerad Ragnar Person samt tecknad blomma, på spännramen stämplad "Konst i svenska hem II:744", olja på duk, 81x66 cm

Rum 17

Ragnar Person På kuskbänken

Budhistorik (16 bud)
1675010
12 000
1675003
11 500
1674545
11 000
1674532
10 500
1674497
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 158 EUR, 1 315 USD
Utropspris SEK:
14 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.