John-Erik Franzén

289071

FRANZÉN, John-Erik (född 1942): "Hells Angels of California", monogramsignerad och daterad JEF 1990, numrerad 46/360, färglitografi, bladmått 53x63 cm; oramad

Rum 1

John-Erik Franzén

Budhistorik (15 bud)
1681107
3 800
1681100
3 600
1681097
3 400
1681095
3 200
1681006

Slutpris SEK:
3 800
391 EUR, 445 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.