Sandro Chia etsning carborundum

289063

CHIA, Sandro (född 1946): Figurkomposition, signerad och numrerad Chia, 44/50, etsning och carborundum tryckt i färger samt handkolorerad, 92x126 cm; oramad

Rum 2

Budhistorik (20 bud)
1669997
6 400
1669333
6 200
1669996
6 000
1669333
5 800
1669995
5 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.