Sandro Chia etsning carborundum

289060

CHIA, Sandro (född 1946): Figurkomposition, signerad och numrerad Chia, 44/50, etsning och carborundum tryckt i färger samt handkolorerad, 92x114 cm; oramad

Rum 2

Budhistorik (14 bud)
1669332
5 200
1665522
5 000
1665264
4 800
1664327
4 600
1661544
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.