Tåg Kraus Mohr &b Co spår 0

289041

KRAUSS. MOHR & Co ÅNGLOK, spår 0, 1895-1903, ångdivet lok, spriteldat, lackerad plåt, längd ca 22 cm

Ej funktionstestad, lackskador, lagningar, drivrem saknas

Leksaker, Diverse

Monter 18

Tåg Kraus Mohr &b Co  spår 0

Budhistorik (9 bud)
1714951
1 900
1714830
1 800
1714830
1 600
1714543
1714538
1 400

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.