Oljemålning

288950

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Interiör med broderande kvinna, otydligt signerad, olja på duk, ca 46x32 cm

Dubblerad, krackelerad, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1665318
1665316
1 600
1665017
1 300
1664810
1663829

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.