Fohundar

288949

FOHUNDAR, 1 par, 18/1900-tal, lergods, 39x36 cm

Skador och lagningar

Ändringar/tillägg
Skador och lagningar

Orientaliskt, Porslin

Kundcenter

Fohundar

Budhistorik (22 bud)
1659659
5 400
1659731
5 200
1659659
5 000
1659728
4 800
1659659
4 600

Slutpris SEK:
5 400
555 EUR, 632 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.