Anders Palmér oljemålning

288943

PALMÉR, Anders (född 1958): Vy mot Strandvägen, signerad Palmér, olja på duk, ca 120x105 cm

Rum 11

Anders Palmér oljemålning

Budhistorik (32 bud)
1666045
11 500
1666044
11 000
1666043
10 500
1666039
10 000
1666042
10 000

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.