Anders Palmér oljemålning

288942

PALMÉR, Anders (född 1958): Vy mot Dramaten över Nybroviken, signerad Palmér, olja på duk, ca 120x105 cm

Rum 11

Anders Palmér oljemålning

Budhistorik (27 bud)
1668146
12 500
1668144
12 000
1668027
11 500
1667989
11 000
1668022
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 206 EUR, 1 370 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.