Anders Palmér oljemålning

288941

PALMÉR, Anders (född 1958): Gotländskt landskap, signerad Palmér, olja på duk, 95x95 cm

Rum 11

Anders Palmér oljemålning

Budhistorik (18 bud)
1668260
6 000
1668259
5 800
1668258
5 600
1668257
5 400
1668233
5 200

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.