John Jon-And, akvarell

288871

JOHN JON-AND, 1889-1941, Sittande XII, stämpelsignerad, akvarell, 43x32 cm

Fack 7

John Jon-And, akvarell
Budhistorik (15 bud)
1677385
1 600
1678319
1677385
1 400
1678317
1 300
1677385

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.