John Jon-And, akvarell

288865

JOHN JON-AND, 1889-1941, Framåtlutnade IV, akvarell, stämpelsignerad, 40x33 cm

Fack 13

John Jon-And, akvarell

Budhistorik (11 bud)
1681907
1681891
750
1675038
700
1678119
650
1675038
600

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.