John Jon-And akvarell

288858

JOHN JON-AND, 1889-1941, Liggande, akvarell, stämpelsignerad., 42x47 cm

Fack 7

John Jon-And akvarell

Budhistorik (17 bud)
1681681
1678299
1678263
1678270
950
1678263
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.