Agnes Cleve blyertsteckning

288854

AGNES CLEVE, 1876-1951, Blad, signerad och daterad 1891, blyertsteckning, 36x25 cm

Fack 11

Agnes Cleve blyertsteckning
Budhistorik (5 bud)
1680869
500
1680859
450
1680653
1680224
1673334

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.