Agnes Cleve akvarell

288852

AGNES CLEVE, 1876-1951, Liggande naken, akvarell, stämpelsignerad, 12x27 cm

Fack 14

Agnes Cleve akvarell
Budhistorik (11 bud)
1676706
750
1681692
700
1676706
650
1676124
600
1671759
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.