Agnes Cleve blyerts

288845

AGNES CLEVE, 1876-1951, Liggande pojke, blyertsteckning, signerad och daterad 1912, 36x43 cm

Konst, Teckningar

Fack 10

Agnes Cleve blyerts

Budhistorik (1 bud)

1671822
2015-02-04 22:49:12

2015-02-10 kl 14:50
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.