Madeleine Pyk Tiger grön

288752

PYK, Madeleine (född 1934): "Tiger grön", signerad M Pyk, olja på duk, 50x48 cm

Kundcenter

Madeleine Pyk Tiger grön

Budhistorik (11 bud)
1676239
26 000
1677071
25 000
1676239
24 000
1677070
23 000
1676239
22 000

Slutpris SEK:
26 000
2 491 EUR, 2 925 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.