Jenny Nyström blandteknik

288683

NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): Porträtt med lagerkrans, monogramsignerad och daterad J.N. 95 , blandteknik på papper, ca 27x21 cm

Nålstick i marginalen,

Konst, Teckningar

Monter 25

Jenny Nyström blandteknik

Budhistorik (4 bud)

1665191
1654585
1654584
1654583

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.