Adolf Fredrik 1763

288496

ADOLF FREDRIK (1710-1771). Egenhändigt undertecknad skrivelse, daterad Stockholm den 1 februari 1763, omfattar 1 1/2 s. i folio. Ställt till baron Gustav Horn.

Vikt, några lagningar, några pappersförluster i marginalen.

Böcker/Kartor, Handskrifter

Monter 4

Adolf Fredrik 1763

Budhistorik (4 bud)

1691630
600
1690969
500
1688794
1680280

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.