Tågtillbehör spår 0 och 1

288394

TÅGTILLBEHÖR, spår 0 och 1, 1900-talets första hälft, bl.a Bing, Märklin, bestående av bl.a bagagekärra, väderkvarn, lokstall, 2 stationsbyggnader, förrådsbygdnad, övergång, 2 stoppbockar, lampor, 3 delad bro, mm

Diverse skador, delar saknas

Leksaker, Diverse

Visas på begäran

Tågtillbehör spår 0 och 1

Budhistorik (8 bud)
1715329
1 700
1715361
1 600
1715329
1703710
1 400
1703710

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.