Tågvagnar Bing spår 0

288380

BING TÅGVAGNAR, spår 0, 1900-30-tal, 5 st, bestående av vagn med snöslunga, sovvagn nr 5133, bagagevagn (Amerikansk) märkt 425, öppengodsvagn, samt personvagn

Diverse skador, delar saknas, ett hjulpar ej original

Leksaker, Diverse

Visas på begäran

Tågvagnar Bing spår 0

Budhistorik (4 bud)

1714455
450
1713679
1712777
1702022

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.