Bing tågvagnar spår 1

288371

GEBRÜDER BING TÅGVAGNAR, spår 1, 1920-tal, 4 st, bestående av restaurangvagn, sovvagn, bagagevagn samt salongsvagn, längd ca 48 cm vardera

Diverse skador, delar saknas,

Leksaker, Diverse

Monter 18

Bing tågvagnar spår 1

Budhistorik (6 bud)
1715499
1702832
2 600
1702663
2 400
1700426
1700425

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.