Bing ånglok spår 1

288212

GEBRÜDER BING ÅNGLOK, spår 1, 1900-talets början, urverksdrivet ånglok med tender, märkt "King Edward VII", "1942", tendern märkt "L.N.W.R", svartlackerat med detaler i rött och guld, längd ca 34 cm

Ej funktionstestad, delar saknas, smärre lackskador

Leksaker, Diverse

Monter 18

Bing ånglok spår 1

Budhistorik (10 bud)
1714526
2 600
1715350
2 600
1714526
2 400
1715348
1714526

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.