Joustra autorail spår 0

288198

JOUSTRA AUTORAIL 800, spår 0, 1950-tal, 2 st fabriksförpackningar inehållande urverksdrivet lok samt diverse räls, längd ca 36 cm

Ej funktionstestad, förpackningarna med skador

Leksaker, Diverse

Visas på begäran

Joustra autorail spår 0

Budhistorik (15 bud)
1714222
1714214
1714219
1714214
850
1714211

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.