Tågdelar Märklin spår 0

288182

TÅGDELAR MÄRKLIN, spår 0. 1900-talets första hälft, bestående av bagagevagn 18890, personvagn 17250, öppen fraktvagn 18480 samt omärkt tippvagn, urverksdrivet ånglok med tender R880, samt urverksdrivet ellok RS 990

Ej funktionstestade, smärre skador

Leksaker, Diverse

Visas på begäran

Tågdelar Märklin spår 0

Budhistorik (13 bud)
1714895
1 600
1714894
1714893
1 400
1714891
1 300
1714891

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.