Torsten Renqvist oljemålning

288166

RENQVIST, Torsten (1924-2007): Symaskin, signerad och daterad T.R -48, 58x63 cm

Rum 4

Torsten Renqvist oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1689448
1678902
3 400
1677452
3 200

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.